بهترین سیستم‌های فیلتر اسموزیس معکوس ، شما احتمالا به این دلیل اینجا هستید که تمایل دارید آب آشامیدنی سالمی را برای خود و خانواده تان تهیه کنید و یا می‌خواهید در مورد سیستم‌های تصفیه آب یاد بگیرید.

بهترین سیستم‌های فیلتر اسموزیس معکوس

متاسفانه، آب لوله کشی دیگر ایمن نیست، حتی اگر در شهری”با کیفیت بالا” زندگی کنید یا اینکه به آب چاه دسترسی داشته باشید. به علاوه، هیچ ضمانتی وجود ندارد که آب های آشامیدنی که در بطری بسته بندی شده اند، بهتر از شیر آب شما باشند.
براساس پایگاه ‌داده آب شکاف گروه کاری محیطی (‏EWG)
۸۱ درصد از آب آمریکا حاوی آلاینده‌های مرتبط با سرطان است.
۷۷ % آمریکایی‌ها در حال نوشیدن کروم شش ظرفیتی (‏شیمیایی ارین بروکوویچ)‏هستند.
نمونه‌های آبی که از ایالت های مختلف امریکا تهیه شده، نشان می دهند که مواد مختلفی در آب وجود دارند. این ترکیبات شامل: آرسنیک، کروم ۶، محصولات جانبی ضد عفونی، سرب، نیترات حاصل از کود و آلاینده‌های رادیولوژیک می شوند.

همچنین EWG، استفاده از آب اسمز معکوس را به عنوان موثرترین روش برای تصفیه آب آشامیدنی توصیه می‌کند. زیرا تا ۹۹ % از آلاینده‌های معمول و خطرناک مانند:
سرب، نیترات، آرسنیک، اسید کروم، سلنیم سیوراید، کادمیم، رادیو داروی کلرین فسفات، ویروس‌ها را کنترل می‌کند.
اگر بخواهید برای تصفیه آب از سیستم تصفیه آب اسمز معکوس استفاده کنید، باید اطلاعاتی در مورد تصفیه آب به دست آورید. در غیر این صورت نمی توانید انتخاب درستی داشته باشید.

برای به دست آوردن اطلاعات مورد نیاز خود می توانید از شرکت SANIRAB کمک بگیرید. متخصصین این شرکت، به بهترین شکل به بررسی سیستم اسمز معکوس می پردازند و اطلاعات دقیقی را در مورد تمام سیستم های تصفیه آب در اختیار شما قرار می دهند.
اگر می‌خواهید در مورد نحوه کار اسمز معکوس اطلاعات بیشتری به دست آورید و یا اینکه تمایل دارید تا بدانید چه نوع سیستم اسمز معکوسی برای شما مناسب است ، می توانید از شرکت SANIRAB کمک بگیرید.
در صورتی که تصمیم دارید برای سیستم آب خود، لوازم جانبی تهیه کنید، این شرکت آمادگی دارد تا خدمات مناسبی را به شما ارائه دهد.
اگر معتقدید که سیستم آب آشامیدنی اسمز معکوس برای شما مناسب نیست، می توانید بهترین سیستم آب آشامیدنی خانگی را به عنوان یک جایگزین خوب، بررسی کنید.

قبل از این که نگاهی به هر کدام از این سیستم‌ها بیندازید، راهنمای خرید اسمز معکوس ما (‏در زیر) ‏را بررسی کنید. شما یاد خواهید گرفت که اسمز معکوس چگونه کار می‌کند و چه ویژگی‌هایی برای سلامتی شما مهم هستند.

بهترین سیستم اسمز معکوس ۵ – ۱

۱۰سیستم اسمز معکوس ما سیستم‌های “برتری استفاده” آب زیر مخزن هستند که در یک محل نصب و استفاده می‌شوند که معمولا زیر سینک آشپزخانه قرار دارند.
سیستم‌های تصفیه آب اسمز معکوس شامل یک شیر آب جداگانه هستند که در کنار شیر آب معمولی استاندارد شما نصب می شوند. این سیستم ها برای تولید آب تازه (فقط برای آشامیدن و پخت‌وپز) مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این، اگر یخچال شما، یخ ساز و سیستم آب آشامیدنی دارد، شما می‌توانید یک خط آب آشامیدنی خالص را به یخچال خود نیز ببرید.
در ادامه، بهترین سیستم های اسمز معکوس بدون تانن بررسی شده است. به شما توصیه می کنیم برای به دست آوردن اطلاعات کافی ، آن را مطالعه نمایید.
سیستم ژیرو قطره آب G۳ یک معکوس قدرتمند در زیر سینک است.
سیستم تصفیه آب اسمز که عملکرد بسیار خوبی دارد.
ویژگی‌ها، طراحی فشرده براق و مقدار زیادی آب اسمز معکوس تمیز برای شما و خانواده شما با هفت مرحله فیلتراسیون.
سه ویژگی بزرگ وجود دارد که WATER DROP را از سیستم‌های آبی در حال رقابت جدا می‌کند:
طراحی بدون اتصال
در حالی که اکثر سیستم‌های آب اسمز معکوس کم‌تر از حد پایین به یک مخزن ذخیره‌سازی تحت فشار برای نگه داشتن آب راکد وابسته هستند، WATER DROP را بر حسب تقاضا و بدون مخزن آب تنظیم می‌کند. این بدان معنی است که این سیستم به تولید خود ادامه خواهد داد زمانی که دیگر سیستم‌های فرمان رو به کاهش خواهند رفت تا مخزن دوباره فعال شود. این کار نصب آن را نیز آسان‌تر می‌کند.

میزان خروجی این سیستم به صورت روزانه ۵ برابر بیشتر از سیستم های RO سنتی است. در این سیستم یک پمپ داخلی وجود دارد، ضمن اینکه در آن مخزنی برای ذخیره آب وجود ندارد. این سیستم می‌تواند تا ۴۰۰ GPD (‏گالون در روز)‏آب تصفیه‌شده را تولید کند. در حالی که در سیستم‌های RO سنتی با یک مخزن، این مقدار۷۵ GPD می باشد. در این سیستم، نسبت بین آب فیلتر شده به آب هدر رفته ۱ : ۱ می باشد.

بازخورد باور نکردنی از کیفیت آب

در هنگام استفاده، یک حلقه LED بر روی شیر با رنگ‌های مختلف می‌درخشد تا وضعیت لایه‌ها را به شما نشان دهد. در همان زمان، صفحه LCD جلویی در سیستم فیلتراسیون هم وضعیت لیتر و هم سطح TDS فعلی (‏کل جامدات حل‌شده)‏آب را نشان می دهد .
هر سیستم دیگری برای بدست آوردن اطلاعات مشابه در مورد کیفیت آب به کنتور TDS نیاز به شخص ثالث دارد.
زمانی که شما در نظر می‌گیرید که WATER DROP جای کمتری بگیرد، آب تصفیه‌شده بیشتری تولید می‌کند و بازخورد بهتری نسبت به هر سیستم دیگر می‌دهد،WATER DROP باید نزدیک بالای لیست شما باشد!
۲
Frizzlife PD600-TAM3 with
Alkaline Remineralization
TAM۳، PD – ۶۰۰، این نوع سیستم از ویژگی‌های عالی و برچسب قیمت رقابتی برخوردار است. به همین دلیل آن را در صدر لیست بهترین سیستم تصفیه آب اسمز معکوس قرار می‌دهند.

چی باعث شده این قدر خوب باشه؟

Remineralization
سیستم فریزی تنها سیستم شستشوی بدون آب است که با یک شستشوی قلیایی ، مواد معدنی ضروری را به آب راکد اضافه می‌کند و pH را به بیش از ۷.۵ افزایش می‌دهد.

ویژگی‌های هوشمند

FRIZ LIFE دارای یک TDS متر بوده که این ویژگی بسیار مفید است و به طور مداوم کیفیت آب شما را پس از تصفیه، آزمایش و گزارش می‌کند.

طراحی بدون اتصال

این سیستم با داشتن سریع‌ترین غشای راه‌اندازی GPD ۶۰۰ و یک پمپ تقویت‌کننده داخلی، توان عملیاتی بسیار بالایی دارد و بسیار کارا می‌باشد. نسبت بسیار خوب ۱.۵: ۱ آب آشامیدنی تصفیه‌شده به آب زائد، آن را نسبت به هر سیستم RO با یک مخزن در این صفحه، کارآمدتر می‌سازد.
تمام ویژگی‌های بالا را با اندازه کوچک‌تر و نگهداری آسان و نیز طراحی بدون تانن ترکیب کنید. در این حالت شما سیستمی دارید که مطمئنا آبی با کیفیت را در یک بسته عالی فراهم می‌کند.

سیستم اسمز معکوس بدون پمپ NU

سیستم‌های AQUA NU به سیستم های بدون تانک اضافه شده و آب اسمز معکوس بدون تانک را به سیستم آبی NU ۶۰۰ GPD اضافه کرده‌است.
سیستم نفوذ (‏WU – ۶۰۰ GPD – TL)‏به ترکیب چشمگیر خود.

چه چیزی این سیستم osmosis رو از هم جدا میکنه؟

در این سیستم ، مخزنی وجود ندارد، بلکه دارای یک پمپ یکپارچه است که اصلا کند نیست. همچنین در آن یک مخزن آب وجود دارد که در زیر سینک قرار می گیرد و می تواند بیش از ۶۰۰ GPD آب تولید کند.
یک نسبت ۲: ۱ از آب اسمز معکوس خالص به زباله در مقایسه با دیگر سیستم‌های RO وجود دارد که تنها به ۱: ۱ می‌رسد و بسیاری از آن‌ها به ۱: ۲ یا ۱: ۳ می‌رسد …

اگر حفظ آب برای شما مهم است پس این بهترین گزینه برای اسمز معکوس است!

این سیستم فرمان رو هوشمند است.
شیر فرمان دارای یک حلقه LED است که به رنگ آبی می‌درخشد تا به شما بگوید همه چیز به طور عادی کار می‌کند یا قرمز تا به شما نشان دهد که باید یکی از فیلترها را تعویض کنید.
بدنه سیستم همچنین چراغ‌هایی برای نشان دادن وضعیت فیلتر ها و سلامت کلی سیستم دارد.
همچنین این سیستم یکی از فشرده‌ترین سیستم‌های اسمز معکوس است که می‌توانید در زیر سینک خود قرار دهید و نصب آن آسان است.

NU Aqua 7 Stage Reverse
Osmosis System
مخزن NU ۷ مرحله ، قابلیت های موجود در این سیستم تصفیه آب اسمز معکوس، با سایر شرکت ها یک‌سان است. با این تفاوت که این شرکت سیستم های تصفیه آب اسمز معکوس خود را با قیمت بهتری به مشتریان خود عرضه می کند.

ویژگی‌های اضافی

فرایند تصفیه ی آب در این سیستم، طی ۵ مرحله اساسی صورت می گیرد که در ادامه شرح داده می شود.
صافی UV (‏نور فرابنفش)‏ برای از بین بردن باکتری‌ها و دیگر میکروارگانیسم‌ها در آب چاه ،
فیلتر قلیایی برای اضافه کردن مواد معدنی کوچک به آب ، پمپ بوستر برای بهبود ظرفیت الکترونیکی و کاهش فاضلاب
سیستم اسمز معکوس NU نیز ظرفیت ۱۰۰ گالن در روز دارد. در حالی که بسیاری از مردم به آب آشامیدنی و پخت‌وپز با اسمز معکوس کم‌تر نیاز دارند، ظرفیت بالاتر به شما جریان آب بیشتری می دهد .

ویژگی بزرگ دیگر این تولید کننده گارانتی ۵ ساله و پشتیبانی مادام العمر است. تنها یک برند دیگر در توصیه‌های ما گارانتی ۵ ساله دارد و این یک لطف بزرگ است.
در نهایت، NU آکوا یک دستگاه اندازه‌گیری آب PPM دیجیتال رایگان فراهم می‌کند تا بتوانید کیفیت کلی آب اسمز معکوس را به سرعت اندازه‌گیری کنید.
Home Master TMAFC-ERP
Artesian Reverse Osmosis
System
TMAFC – ERP در این سیستم، تصفیه آب به صورت کامل صورت می گیرد. این سیستم از محبوبیت عمومی برخوردار می باشد و قادر است تا بین مواد مفید موجود در آب تعادل برقرار کند. این ویژگی ها باعث شده تا TMAFC – ERP به یکی از سیستم‌های اسمز معکوس مناسب تبدیل شود.

مرحله خنثی‌سازی

اول از همه، اسمز معکوس آب می تواند طعم نامطلوب داشته باشه. این به این دلیل است که آن کمی اسیدی است و تمام مواد معدنی حل‌شده حذف شده‌اند. پس از اینکه آب تصفیه‌شده از طریق غشای TMAFC – ERP تصفیه شد، از یک لیتر معدنی مجدد عبور می‌کند. این امر مواد معدنی سالم را به آب فرمان بازگشت می‌دهد و pH را بیشتر قلیایی می‌کند. نتیجه یک آب‌معدنی با مزه تازه است که بسیاری از مردم آن را ترجیح می‌دهند.

پمپ مکش

علاوه بر این، در این سیستم یک دستگاه غیر الکتریکی وجود دارد که فشار آب را قبل از ورود به لوله‌های اسمز معکوس افزایش می‌دهد. این امر باعث کاهش ۸۰ درصدی هدر رفتن آب و افزایش ۵۰ درصدی تولید آب می‌شود. هر دوی اینها در صورتی مهم هستند که برای آب شهری پول پرداخت کنید و یا به علم و دانش اهمیت دهید. به طور میانگین در سیستم های راه اندازی مجدد برای تولید هر گالن آب تصفیه، ۲ تا ۳ گالن هدر می رود. در حالی که در سیستم TMAFC – ERPاین مقدار به یک گالن کاهش می یابد.

سیستم اسمز معکوس TMAFC – ERP دارای ۷ مرحله است و در حدود ۷۵ گالن آب اسمز معکوس تصفیه شده‌است.
این سیستم بسیار رو به جلو است و فردی با مهارت‌های اولیه DIY باید بتواند نصب را در عرض یک ساعت کامل کند. آن هم با شیر آب و هم با مخزن ذخیره‌سازی تحت فشار می‌آید. همچنین، شرکت Home master یک گارانتی ۵ ساله عالی دارد که از بسیاری از رقبای لیست ما بهتر است.

بهترین سیستم‌های اسمز معکوس ۱۰ – ۶

در مرحله بعد سیستم‌های اسمز معکوس توصیه می شود که همگی کار بزرگی در حذف آلاینده‌ها از آب انجام دهند، اما به اندازه سیستم‌های ذکر شده، رتبه بالایی ندارند.
Home Master TMHP
HydroPerfection Reverse
Osmosis System
اگر نمی‌خواهید وقت تلف کنید و گزینه‌ها را با هم مقایسه کنید و فقط می‌خواهید مطمئن شوید که در هر وضعیتی تحت پوشش قرار دارید، پس تصفیه هیدروژنی Home master TMHP یک سیستم تصفیه اسمز معکوس عالی است که دارای ۹ مرحله تصفیه می باشد .

پمپ مکش

TMHP شامل یک پمپ بهبود دهنده است که خروجی سیستم را به ۷۵ گالن در روز افزایش می‌دهد.
مقدار پساب مورد نیاز برای شستشوی غشا اسمز معکوس را به ازای هر گالن آب مصرفی اسمز معکوس تصفیه شده‌کاهش می‌دهد.

مرحله خنثی‌سازی

در این مرحله، مواد معدنی کلسیم و منیزیم ایمن را به درون آب می‌برد و pH را بیشتر قلیایی می‌کند. این امر باعث تولید آب شیرین می‌شود .
UV FILTER
این سیستم همچنین یک نور UV (‏ماورا بنفش)‏دارد که ۹۹.۸ درصد از میکرو ارگانیزم‌ها را از بین می برد. این مسئله ممکن است آب شما را آلوده کند. البته باید گفت که معمولا میکروارگانیسم‌های کمی در منابع آب شهری وجود دارند، اما آب چاه و دیگر منابع طبیعی می‌توانند دارای سطح بالاتری از این میکروارگانیسم ها باشند. استفاده از لامپ‌های UV در شرایط منابع آب طبیعی مانند آب چاه بسیار توصیه می‌شوند. به خاطر داشته باشید که یک لامپ UV به یک خروجی توان ۱۱۰ V نیاز دارد.

در این سیستم از لوله های بزرگتری با قطر ۸/۳ اینچ استفاده می شود. این امر باعث شده تا جریان آب با حجم و سرعت بیشتری از لوله عبور کند.
تعویض صفحات مدولار (‏که شامل یک نوار آهنی است)‏بدون ابزار بسیار آسان است. نصب این سیستم سرراست است و فردی با برخی مهارت‌های اولیه DIY باید بتواند نصب را ظرف حدود یک ساعت کامل کند. علاوه بر این، یک گارانتی ۵ ساله دارد!

سیستم اسملت معکوس G۲ P۶۰۰ آبشار

سیستم آبشار G۲ P۶۰۰ ویژگی‌های هوشمند کمتری نسبت بهWATER DROP G دارد. اما خروجی و قیمت ارزان‌تر دارد. در واقع، سیستم G۲ P۶۰۰ ارزان‌تر است.
در این سیستم، تصفیه آب در ۶ مرحله صورت می گیرد. در سیستم آبشار، آب تصفیه شده ۶۰۰ گالن می باشد. در این سیستم نسبت بین آب تصفیه شده به آب هدر رفته ۲ : ۱ می باشد که نسبت بالایی است. سیستم آبشار یکی از از سریع‌ترین و کارآمدترین سیستم‌ها می باشد و ما آن را به افراد توصیه می کنیم.
همچنین در نظر بگیرید که در طراحی آن، مخزنی وجود ندارد. این امر باعث می شود تا نصب و نگهداری آن آسان‌تر شود و فضای کمتری را در زیر سینک اشغال کند.

NU Aqua ۵ مرحله سیستم اسمز معکوس

سیستم تصفیه آب اسمز معکوس ۵ مرحله‌ای NU کم‌ترین هزینه را در بین ۱۰ سیستم برتر ما دارد .
چند نکته در مورد AQUA NU وجود دارد که آن را بهتر از دیگر سیستم‌های اسمز معکوس ۵ مرحله‌ای می‌کند.
اول اینکه، AQUA NU ظرفیت ۱۰۰ گالن در روز دارد. در حالی که اغلب مردم این مقدار آب را نیاز ندارند . متوسط آب زائد ۳ گالن که برای هر گالن آب اسمز معکوس تصفیه شده‌است را دریافت ایجاد می کند .

ویژگی بزرگ دیگر این تولید کننده گارانتی ۵ ساله و پشتیبانی مادام العمر است. تنها یک برند دیگر در توصیه‌های اسمز معکوس ما یک ضمانت ۵ ساله دارد و بسیار خوب است. در نهایت، NU آکوا یک تست کننده آب PPM دیجیتال رایگان ارائه می‌دهد تا بتوانید کیفیت کلی آب را به سرعت اندازه‌گیری کنید.
این سیستم اسمز معکوس سینک با هر چیزی که نیاز دارید همراه است و برای نصب در حدود ۱ ساعت توسط فردی با مهارت‌های اولیه DIY طراحی شده‌است. آن هم با شیر آب و هم با مخزن ذخیره‌سازی تحت فشار می‌آید.

سیستم خطای معکوس PRO – RO پنتایر – پلیکان

اگر شما به دنبال یک مدیریت سیستم کوچک و آسان بوده و نیاز به حجم آب کمی دارید، می توانید سیستم نفوذ آب اسمز معکوس پنچیر – پلایکان را در نظر بگیرید.
PRO – RO به طور متوسط حدود ۲.۵ گالن آب را برای تولید یک گالن آب اسمز معکوس تصفیه شده‌، هدر می‌دهد. در حالی که خروجی این سیستم در مقایسه با رقبا پایین است.
نیمی از فضای رقابت اکثر سیستم‌های RO را اشغال می‌کند.
نگهداری آن آسان است.
این سیستم در ایالات‌متحده آمریکا ساخته شده‌است.
سیستم اسمز معکوس ایاسپرینگ RCC۷AK – UV

RCC۷AK – UV ایاسپرینگ یک سیستم پایه محبوب و با رتبه بالا است و برای آب چاه با نور یکپارچه فرابنفش (‏UV)‏ ساخته شده‌است.
نور UV آب را استریلیزه می‌کند و درصد کمی از ویروس‌ها، باکتری‌ها و دیگر میکرو ارگانیزم‌ها را می‌کشد که می‌توانند به طور بالقوه در آب خالص بعد از فرآیند فرمان مقاومت باقی بمانند. بیشتر سیستم‌های آب شهری برای میکرو ارگانیسم‌ها تصفیه می‌شوند، اما آب چاه و دیگر منابع طبیعی می‌توانند شامل سطوح بالاتری از میکرو ارگانیسم‌ها باشند. به خاطر داشته باشید که یک لامپ UV به یک خروجی توان ۱۱۰ V نیاز دارد.

این یکی از سیستم‌های ظرفیت بالاتر است که ما بررسی کرده‌ایم زیرا آب اسمز معکوس خالص را در هر روز تا ۷ مرحله از نفوذ تولید می‌کند.
“ایاسپرینگ RCC۷AK – UV” ۳ گالن را برای تولید یک گالن آب تصفیه‌شده هدر می‌دهد، اگر چه این مقدار بسته به مقدار آن متفاوت خواهد بود. این در مقایسه با سیستم‌های دیگر با یک مخزن که ما توصیه می‌کنیم، متوسط است.

این سیستم با هر چیزی که شما نیاز دارید، می‌ تواند تغییر کند. حدود ۱ ساعت زمان لازم است تا توسط فردی با مهارت‌های اولیه DIY نصب شود. آن هم با شیر آب و هم با مخزن ذخیره‌سازی تحت فشار نصب می شود.

About The Author

Comments

More Posts You May Find Interesting